top of page
IMG_4458_edited.jpg

Průběh spolupráce

Můj přístup

 

Žádné zbytečné schůzky a hovory:

 

Vašeho času si vážím a nenechám vás trávit ho zdlouhavými a neproduktivními schůzkami. Pracuji samostatně a s vámi se budu setkávat jen tehdy, kdy to bude skutečně nutné.

 

Jasná a srozumitelná komunikace:

 

Žádné marketingové žargony a nesrozumitelné pojmy. Budu s vámi komunikovat jasně a srozumitelně, abyste vždy věděli, co se děje a jak se vaše cíle daří plnit. Pokud bude cokoli nejasné, ochotně vám vše podrobně vysvětlím.​

 

Spolupráce bez stresu:

 

Nesnažím se vás vmanipulovat do dlouhodobých závazků. Pokud se rozhodnete spolupráci ukončit nebo pozastavit, není s tím žádný problém. Jednoduše dokončíme rozpracované úkoly a v klidu se rozloučíme.​

 

Zaměření na dlouhodobý úspěch:

 

Preferuji klienty, se kterými můžeme budovat dlouhodobé a prosperující partnerství. Úvodní fáze spolupráce bývá náročnější na čas, proto hledám klienty, s nimiž můžeme spolupracovat minimálně několik měsíců.

IMG_4353_edited.jpg

Kdy spolupráce nedává smysl

 

 

Nerealistické cíle:

 

Ne slibuji zázraky. Pokud jsou vaše očekávání a cíle nerealistické, na rovinu vám to řeknu. Nechci se pouštět do projektů, u kterých nemám jistotu, že dosáhneme požadovaných výsledků.

 

Rozdílné hodnoty:

 

Spolupráce funguje nejlépe, když si obě strany rozumí a sdílí podobné hodnoty. Pokud mezi námi nebude chemie, raději se do spolupráce nepustíme.

 

Neochota upravit web:

 

Klíčem k online úspěchu je webová stránka, která prodává. Pokud váš web tuto funkci nesplňuje, i sebe relevantnější návštěvnost na něj nepřinese kýžené výsledky a povede jen k zbytečnému plýtvání zdroji. Proto před zahájením spolupráce navrhnu nezbytné úpravy webu. Pokud s nimi nebudete souhlasit, s ohledem na budoucí výsledky bohužel budu muset spolupráci odmítnout.

Věřím, že férový a transparentní přístup je základem úspěšné spolupráce. Pokud máte zájem o spolupráci, která přinese výsledky a bude probíhat bez stresu, neváhejte se mi ozvat.

Recenze zákazníků2.jpg
linkedin
Insta_logo_boppc.cz.jpg
bottom of page